6. kapitola - Miluju Rabiho zadek

27. června 2010 v 23:11
10. září 1987- šoking v Bradavicích

No fajn, tak jsem to nějak včera musel překousnout, ale co si ta Chantal o sobě myslí? Že je NĚKDO (spíš něco ehmm…) jako já? Cassanova může být v Bradavicích jen jeden! A to jsem já (musím podotknout, jak jsem přitažlivý, šarmantní, okouzlující…)?
Vrrrr... za ten včerejšek bych jí nejradši vyškrábal oči. Jak si mohla pro Boha vyjít s Rabem? Vždyť ani nenosí růžovou! A to je chyba (nejsem gay), holky na ni frčí! No ta moje ex..., jak že to bylo? Jo Hepziba, cccc přijde mi to, že když byla malá musela dělat pořádnej bugr v břichu. Tohle jméno jí dali rodiče fakt za trest. No nic, radši jí budeme říkat, co třeba jen Hepz? Kratší a líp zapamatovatelný (no to víte, zkuste mít stovky EX přítelkyň a pak uvidíme, jak vám půjdou jejich jména)! No nic, alespoň že Rab nestrkal Chantal do krku jazyk. Musím uznat, furt je k nakousnutí, ale ja jsem zmínil, Hepz má bombový kozy, no nevim jestli se jim dá něco vyrovnat. Ale Miuuu Miuu se vyrovná všemu (hlavně ta růžová)!
Jinak jsem se rozhodl udělat Rabovi a Chantal ze života peklo. I kdybych měl ošukat celý zmijozel (samozřejmě krom kluků, i když Rabův zadek je k nakousnutí)... Jinak jsem se seznámil s nějakou holkou z havraspáru, nudná to mařka, ale celkem sympatická. Jinak dnešní program vidím následovně.
1)       půjdu si někam "udělat" rychlovku
2)      posilním se
3)      musím se sejít s Chantal a názorně jí vysvětlit, že cassanova může být jen jeden!
4)      Schovat se před Evansovou
5)      Udělat s klukama nějakou lumpárnu
Jako neděle má sice něco do sebe, ale kluci jsou od rána líní. Navíc bude úplněk, tak je Remus… no má sexuální choutky, takže nic moc. James snad pořád maluje ty blbý srdíčka a Petr je beztak v kuchyni, na to bych vsadil krk (no radši nohu, krk mám moc hezkej, víte?)!
No tak samo, že jsem se držel svého plánu. Od rána jsem začal tou "rychlovkou" a pak jsem si zašel na snídani. No na Chantal jsem ve Velké síni narazil (jo, nenarazila ona do mě... heh Raban záviděl, no asi by měla uvažovat o brýlích)! Tak jsme se zapovídali.
Chtěl jsem jí názorně vysvětlit, že cassanova jsem TU od jakživa já.
Na to ona řekla, že si to vyřídíme venku. Tak jsme šli (s celou velkou síní i Brumbálem k tomu) vyřídit před Velkou síň. Tam začala nadávat a bouchat mě pěstí, za což jsem ji já začal tahat za vlasy, což ona mě škrábla (chápete to? Škrábla mě? Můj krásný obličej byl v troskách….ééé) a já jí za to praštil do nosu, který se jí otočil, na čež mi skočila na záda (jsem samozřejmě spad) a začala na mě (veřejně) rajcovat. Brumbál se (samozřejmě) skvostně bavil, tak nás nechal dovádět. Ještě pár minut jsem ji JÁ ukazoval jak se na TO musí. Pak se na mě naštvala (ale já na ni dřív) a odešel jsem pryč (jsem na ni vyplázl i jazyk, heč)!
Další bod my nevyšel. Evansová ale tentokrát nekřičela. Začala básnit o Potterovi a jak jsem dokonalý (si toho všimla brzo, že?). A taky něco, že se lidi mění, že láska existuje. Radši jsem seděl a mlčel (beztak jsme se 80% z toho koukal do zrcadla na svůj "extra" dlouhý škrábanec na obličeji). Seděli jsme takhle asi hodinu (ale ve skutečnosti to byli snad tři)! Proč vždycky holky tolik melou? Děsný! A když jsou naštvaný tak škrábaj? Nechápu!
P.S. zjisti od příštích 6 holek názor na toto téma
No a šestka se povedla nejvíc! Jsme zase školníkové kočce pěkně zavařili, heh jestli zjistí, že jsme to byli my. A jaj. Ale myslím, že to Brumbál oželí, poněvadž se dneska (dobře) bavil.

10. září 1987 - Milej ukecanej deníku..

Jo deníčkhu, nikdy se nepleť mezi snoubenci, zasnoubenýma (hahaháá.., to je ale legrační slovo) od početí v lůně.

Co tím myslím? Zjistila jsem totiž, že náš Lucribius a Narcesska (nebo nějak tak, ale Lubius už v Bradavicích není) jsou zasnoubení! Překvápko! Totiž, znám je. Jen tak z vidění. A víte s čím se mi oba (v oddělených společných chvílích) svěřili? Když jsem se milou a čirou náhodou (hlasitě) zmínila, že se chci taky (jednou) vdát?

Nejsou tak chytří jako my, nemají takovou intuici a rozhodně nepotřebují vědět ani polovinu toho co my (by Narcesska Black).

Samozřejmě, nás (čirou náhodou) uslyšel Lubius a odtáhl mě kamsi do přístěnku na koštěta, přičemž mi něco (při tom) taky náležitě sdělil.

Zvládnete je mnohem snadněji, pokud je necháte ve víře že jsou mnohem chytřejší než muži a mají lepší intuici. A žijeme mnohem klidněji, pokud předstíráme, že víme jen polovinu toho co ony.

Zajýmavé názory, že jo? No jo, chci se vdát.

... (tři tečky pro efekt, viděla jsem to v nějaký komyksový knize).

Uvažuju nad Rabem. Na ten jeho sexy zadek bych se mohla dívat do nekonečna.

... (zas oni :D šetří to pergamenem a místem! a taky brkem s kalamářem a.. /PRO VELKÉ MNOŽSTVÍ SLOV CENZUROVÁNO DENÍKEM/)

Když nad tím nekonečnem tak přemýšlím (naučila jsem se to v hodině bylinek), co když mu ten zadek splaskne?

Jo a už jsem se ti zmiňovala a podivném chováním Siriusovýho šatníku? Vždycky když spolu něco (ani ne moc) důležitého řešenítka řešíme, promluví na mě ty jeho knoflíky! A to jako fakt!

Jenže tentokrát to byl výšiv na zádech. Celá Síň mě závistivě jistě sledovala, jak se na něho vrhám a...a...i Brumbál vypadal celý zelený závistí!

No nic, to byla jen taková malá odbočka.

Jo, víš, že se mi teď hrozně líbí Remus? A Lily se asi líbí, poněvažt na mě vrhá takovýty difný pohledy.

A to jsem si myslela, že je na Pottera a mě.

Taky mi někdo nalepil na záda "ŽÁDNÁ CASSANOVA".

Asi si budu muset dojít do knihovny (nejprve se zeptat, jestli tu nějaká je) a zjistit si o tom něco.

Sirius je poslední dobou divnej. Pořád mi civí na mé Kolgejtem a nití vyumělkovaný zuby.

Hmm...asi mu něco daruju k Halloweeenu. Jo..Halloween. Seženu si nějakou masku.

Asi tý Cassonovy.

Doufám, že to bude nějaká sexy myš.

Miluju krysy.

Kde je ten Rab? Měl tu být (v holubníku) už před dvě vteřinama! (Říkal, že mi ukáže něco nemůžnýho, tak jsem zvědavá, myslela jsem si, zase, že nemůžný je Sirius, ale když na tom tak trval a nakonec mě přesvědčil tím, že se otočil).

Juj, už jsem pod schodama zahlédla jeho zadek.

Miluju Rabiho zadek a Miu-Miuuu..

10. září
Fajn, tak tý Hebzipanny už mám plný zuby. I když je fakt, že kozy vedou pořád. Ty kdyby jste viděli, uff… I já to málem nerozdejchal, ale to je asi tak všechno.

Navíc teď do mě začala šít i máti. Mám toho plný zuby. Fatk nevim jak holky můžou být takový stíhačky. Že jim to není blbý (mělo by být)!

Chce mi najít nějakou oběť. Prej zase bude ples a kecy kecy kecy. Co já s tím? Myslím, že si něco málo budu muset vyřídit se svým drahoceným bratříčkem.

Jinak deníku, po tom co se stalo před Velkou síní se raději nebudeme bavit, je to pro mě tabu. Zničila mi totiž košili od Gucciho! Víš co to pro mě bylo? Léčil jsem se po tom snad tři hodiny! Musel jsme vypít půlku skotské, aby zapomněl (stejně jsme nezapomněl). Naštěstí jsem si alepoň získal faninky (stihl jsem však jen jednu, ale ta stála za to- dokonce mi i spravila ten škrábanec)!

Jinak jsem pořád v depce z té košile. Navíc si to budu muset nějak vyžehlit doma, když se takhle budu prát s tou Pipinkou ružovou budu potřebovat víc košil. Nebo řeknu bráchovi. Hmm… Na Chantal už mluvit nebudu. Éééé, JAK ONA MI NĚKDY MŮŽE ZKAZIT DEN!

No nic, pak jsem si dal zbytek té skotské a začal jsem vidět divné věci. Šípková růženka, malí trpaslíci, heh a Ježibaba…
"Ahahhh," tlumil jsem se a ukazoval jsem na procházející lidi prstem. Láhev jsem samozřejmě zahodil a při mém štěstí dopadla na školníkovu kočku, která skončila na ošetřovně, poněvadž si to školník vydupal (njn taky Brumbál je pro každou blbotinu)!

K mému štěstí mě však školník nedopadl. Tlupa opilých domácích skřítků mě potkala a nabídla mi, že se k nim můžu přidat. Což dopadlo jak jinak než…

Ne jako tečka, tečka tečka. Sex nebyl ale já skončil na-sra-čku!
I když se nám jedna blondýnka z prváku připojila. Ale nebyla můj typ (však víte co tím mylsím). Ale taky se pěkně nakalila )však známe prváky). No samozřejmě jsem si nemohl neodpustit prohrábnutí svých úžasných vlasů, při čemž se v nich měsíc odrážel jako v laguně. Blondýnka na mě snad třikrát zamrkala, ale už do šestém panáku odpadla, takže pak jsem jen "zpíval" se skřítky.

No pak jen co jsem dospíval mě chytila deprese, ale to už mě naštěstí vysvobodili kamarádi. Odtáhli mě až na pokoj, njn blonsku jsme tam nechali. Taky kdo by se s ní tahal, že? Jinak jsem zase vytáhl svůj příběh o žabákovi ala princi a princezně.

Pak jsme prý kvákal o dárku, který jsem dostal od Evansový (což vytočilo Pottera). O žádným darku sice nwn, ale prej to byl žabák a ona myslela že jej políbím. Pak jsem prej přeskočil téma na vdavky, což teda fakt nwn kde jsem k tomu přišel. No a nakonec jsme se prý vrátil k tématu žabák a dárek od evansový, prej že skončil v kanálu, poněvadž strašně páchl. A pak jsem dodal, že Evansová páchne tisíckrát líp, což ale James nerozkejchal a jednu mi vrazil.

Já se mu pak prý vysmál do xistu, že šuká s tou nepravou a že Evansová je pipina, jense nezdá a pak jsem začal drbat Chantal a její růžové krajkové prádlo, což dostalo Remuse, poněvadž byl právě v rouši a nejvíc nadržený.
Takže vlastně jak bych to shodnotil, či co dodal nakonec? Ze všeho si nejvíc užil beztak Petr! Poněvadž se na nás navšechny díval jen z povzdálí a chřoupal k tomu sušenku (kterou beztak ukradl skřítkům nebo že by byla made in China?)!?

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Bára Bára | 23. listopadu 2010 v 16:07 | Reagovat

Teda to se povedlo :D lámu se tu smíchy :D doufám, že se brzy objeví nová kapitola :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama