5. kapitola - Kozy vedou 1 : 0

27. června 2010 v 23:05
8. září 1987- víkend


No deníčku, včera to bylo tento! Večer se fakt povedl! Jen co jsme se odpojili od party, posadili jsme se kousek od Vrby mlátičky (která se nás snažila odehnat, což se jí po několika minutách povedlo; první pokus- mávání větvemi nás nerozhodilo; druhý pokus- mlácením koruny o zem nás tady nedotkla, ale pokusem číslo tři- zatřásla sebou takovou silou, že z ní spadly čtyři veverky, dva slavíci, jedna budka a skunk, který se tam vzal kdo ví kde). No nakonec jsme se rozhodli přemístit se k jezeru (naštěstí nebyla zima). Posadili jsem se na deku (kterou měla Chantal v košíku), která byla samozřejmě růžová. Vydělala několik dortíků, chlebů a jednohubek. Nakonec vyndala láhev máslového ležáku a menší flašku ohnivé whisky.

"Je tady krásně," povzdechla, když si lehla do mého klína.

"To je. Škoda jen, že je to naposled," posmutněl jsem a pohladil jsem ji po vlasech.

Zadíval jsem se jí do očí. Vypadaly jako ta nejhlubší studánka či nejhlubší jezero (hmm... to jsme někde čet). Znovu jsme ji pohladil. Podívala se na mě nějak jinak. Ne jako tehdy v učebně. Jako by vyspěla (pokud je to u Chantal možné)! Její tep se pomalu zrychloval, uslyšel jsme být její srdce (fakt děsná romantika to byla) a pomalu jsem s naklonil (fakt pomaloučku!). Chantal se mi zadívala do očí a pak se zadívala (ne na můj penis, to fakt ne, i když co chlap ví?) na mé rty.

Zamrkla jsem. Toužil jsem poznat jejich chuť (doufám, že to bude meruňka, tu mám rád). Chopil jsme s příležitosti. Ještě kousíček jsem se nahnul a překonal jsme bariéru mezi námi. Naše rty se setkaly (fakt pomaloučku a poněžňoučku jsem ji políbil).

No, ale konec sentimentálních keců. Dneska je víkend a rozhodl jsem si ho užít po svém. Ráno jsem si v klidu posnídal, pokecal jsem s klukama (zjistil jsem, že Petřík je na ošetřovně), zašel jsem za Lily (která už nebyla hysterická) a protože mi zbylo ještě dost času rozhodl jsem se zajít za Péťou na ošetřovnu (s klukama jsme na něj měli něco nachystaného) a tak jsem šel.

"Ahoj Péťo!" křikl jsem přes celou ošetřovnu. Malý buclatý kluk na mě z dálky kulil svá prasečí očka a rychle se schoval pod peřinu (přišlo mi, že má strach). Jen co jsem se pohodlně usadil na židli (na Péťovu postel bych si nikdy nesed- krysy jsou krysy) jsem vytáhl úžasný...

"Co to je?" otázal se Péťa, který onu věc uviděl z pod peřiny.

"Nebuď jak malej a vylez. Tohle ti posílá Chantal. Dárek," mrkl jsem na něj. Při vyslovení jejího jména (fakt nevím proč) rychle zalezl do své "díry". Po několika minutách vystrčil ven ten svůj "čumáček" až nakonec konečně (asi po dvaceti minutách) vylezl v pod peřiny celý (hmm... celý, kdo o to stál?).

"Co jsi to říkal o Chantal?" vyzvídal najednou Petr (byl při tom samozřejmě rudý jako prase).

"Tohle ti posílá," řekl jsem a postavil jsem "dárek" na noční stolek.

"Co to je?" nechápal Petr.

"Řekl bych že nějaká kytka. Asi má smysl pro expresionismus," dodal jsem s úšklebkem.

"Ehm... to je od ní milé," dodal s rozpaky.

"Pane Blacku! Co vy tady děláte? Copak jsem Vám již minulý rok neříkala, aby jste se na ošetřovně zastavoval pouze a výhradně pokud potřebujete ošetřit!?!" rozčilovala se paní Pomfreyová (no, hlavně když jsme tam byl s Chantal tak mlčela baba jedna, beztak má na Chantal a její manikúru spadeno).

"No..ehm..." zakašlal jsem, otočil jsem se o 380 stupňů, vyplázl jsem jazyk a s hlasitým BÁC jsem upadl na zem.

"Pane Blacku? Co to má být za divadélko?" křičela rozčilená ošetřovatelka a protočila oči v sloup (to samé jsem udělal hned po ní, heh rozčilovala se!).

"Jsem na smrt nemocný, vážně!" dodal jsem a znovu jsem na ni vyplázl jazyk.

"Vy pane Blacku?" podivila se a její obočí vyskočilo (metr) vysoko.

"Musíte mi pomoc! Nemůžete mě nechat umřít!" žadonil jsem (na) oko nemocný.

"Nemůžu? To by jste se divil, alespoň by byl od těch vašich cassanovských (njn jen tiše, tedy teď spíš hlasitě skuhrá, že mě ještě nedostala, baba) akcí pokoj! Ale pokud chcete tak moc ošetřit, klidně Vás pošlu k psychiatrovi u sv. Munga!" dokončila svůj (sáho dlouhý) monolog ošetřovatelka.

"Tam prej jedna sexy setra donáší skřítčí víno!" zapřemýšlel jsme nahlas.

"Mňam!" dodal Péťa, což ošetřovatelka nerozdýchala a z hlasitým VEN mě vyhodila z ošetřovny (njn tady někdo žárlí na Chantal, njn každá na mě nemá, že babo?).

9.září

Tak to se teda povedlo.

Ta dvojnice se vážně povedla.

Až na to, že ho neměla líbat.

Ale odpuštím ji, protože vlastně pak odpouštím sama sobě.

A když už jsme u mě, víš, že jsem den ode dne hezčí a hezčí?

Myslím, teda, jsem toho názoru, že mi moc sluší. Chichi a ten vílák je taky moc sexy, když se mu chce. Škoda, že mi jen hodně připomíná toho chudáčka Petra, který to táhne se Siriusovou partou.

"Chantááál!" Křikne jakási holka obalená..tmavě růžovou? To už dáávno není in! Ale moment! TO je od Raplha! Ten svetřík..

"Arghmgh.." Vypadne jen ze mě.

"Ty jsi..TA Chantal...ta..ta..."

"Ano, ta." Zamumlám, pohledem přibitým k jejímu..MERLINE! Kde ta holka vzala TAKOVÉ poprsí?

"Já jsem Hepziba Smithová." Natáhne ke mně ruku. Cože? Jezibaba?

"No..Chantal." Řeknu a nervózně se zavrtím. Koutkem oka spatřím Siriuse a tak se zářivě usměju na Raba, který se najednou ochomejtá za mnou.

"Koukám, že máš na sobě hadříky od.." Přeje si mojí osobu a taky mojí. A ještě moje nohy. "Pááni.." Protáhne. "Ty máš kabelku od Miu-Miu? A sukni od..Miu-Miu?"

ONA zná Miu-Miu? Kdo to pro Merlina je?!

"Jo," ten její světřík je nějakej..falešnej..žádné reklamy a tak. A žádné bonusové kosmetické balíčky zdarma, tse.

Znenadání ucítím na svém pozadí nečí ruku. Asi se snad rozdvojím a tomu dotyčnému nejenže šáhnu taky na zadnici, ale ještě mu poklepu na rameni.

"Čao kotě." Ozve se Rab.

Hehe, tomu budu ošmatávat zadnici klidně celej den.

He-něco-ziba zbledla.

"Ty?" Vyštěkne. Helemese, mejkap od Chanel. Hmm..by mě zajímalo, zda má taky tu úžasnou sexy přírodní rtěnku od klubu..ne, nemá, tam jsem jen já.

V tom ve mě hrklo, protože jsem uviděla své druhé jak,.. jak kráčí směrem ke mě!

"Noo.." Šťouchnu do ní až to praskne (jen ne ta podprsenka, ale jen já mám od Victoria´s Secret!).

"Co to.." Rabík (chudák se skvělou zadnicí) nic nestačí říct, protože mu cosi praští do obličeje.

Samozřejmě že toho využiju a zdrhám (takovou tou ladnou chůzí modelky)..

Moment. Proč se mé druhé já líbá se Siriusem (hm, kalhoty od Huga Bosse, dobře on!)?!

9.září Bradavice

Tak se ti po nějaké té době zase hlásím. Evansová konečně pořádně chodí s Jamesem. Fakt musím připustit, že jim to klape (taky nebít mě, že?). A Chantal ala Lily alespoň pro chvilku klid (taktéž moje práce, jsem prstě star!).

Jinak jsem se dnes střetl s Rabem. Heh jak úplně čučel, když uviděl vedle sebe jeho ex. Byla to fakt prča. Narazil do sloupu (málem) a s otevřenými ústy si (málem) vykroutil krk. Jinak ta moje "nová" se jmenuje, jak jen že to bylo?

"Jamesi!" křiknu na rozcuchaného hocha sedícího u okna. Nereaguje. Co to tam pro bůh…?

"Jamesi, ty si maluješ srdíčka po skle?" podivím se. Opět žádná odezva.

"Jamesi!" zatřepu s ním. Konečně mě začal brát na vědomí (ccc…tu jeho eLÁeSKu fakt nechápu).

"No, jasně, že s tebou souhlasím!" přikyvoval nadšeně James. Protočil jsem očima.

"A s čím, že to souhlasíš?"

"My se nebavíme o famfrpálu?" podivil se James (musel bych ho praštit).

"Před hodinou jsem to vzdal, něco do tebe hustit. Snaha byla," povzdychl jsem si, "já jen potřebuju vědět jak se jmenuje ta moje…"

"Siriusi, teď by ti Lily dala!" křikl James (ccc… dala, dala by mi cokoliv paroháči, jen kdybys ji slyšel jak škemrala).

"No tak jak, že to je…?"

"Nepovím, přemýšlej!" dodal James a znovu začal malovat (ty pitomý) srdíčka.

"Úplnej Mirek Dušín, jak myslíš," zašklebil jsem se na Jamese (který zase neposlouchal).

P.S. deníčku, musím si tu napsat, že musím vztah Jamese a Lily přehodnotit. Udělat nějaký razantní krok…nebo…poslat Chantal. Ještě uvídíme… ale tohle chování Jamese dlouho nevydržím…

Jéjda! Už vím…

"Hepziba Smithová," vykřikl jsem nadšeně (jak se může někdo takhle jmenovat?).

"Jamesi, skočím si na rande!" Opět bez odezvy.

"Reme, jdu na rande!"

"Hmm."

P.S. 2 udělat jim něco hodně bolestivého, přece nechodím na rande každý den! Ccc…

Jen co jsem si trochu upravil vlasy (fakt to bylo jen…deset, ne patnáct minut…) jsem vyběhl z pokoje a namířil jsme si to ke sklepení, kde jsem (nááááhodičkou, předem určenou mnou samým njn někdo ji na rande pozvat musel) ji uviděl. Zuby jako kůň neměla, v tom se Chantal rovnat nemohla, ale v té růžové bych řekl, že byla i přebornice (njn Rab jede po růžové, musím mu k Vánocům pořídit růžové spodní prádlo, alespoň mi to moje přestane závidět). Plácl jsme ji po (hádejte čem) zadku a políbil jsme ji (tohle zabírá z 55%).

"Tak kam vyrazíme… krásko?" otázal jsme se s povytaženým obočím.

"Kam budeš chtít, třeba do ráje," zašeptala (fakt děsná romantika) tiše (tyhle ty holčičí kecy, taky bych mohl někdy někoho dobývat, proč mě všechny chcou….už i ta Evansová!)

Jo a když už o Evansové, jen co jsem jí tam chtěl strčit (samozřejmě že ne to jako TO, ale jako jazyk- samozřejmě, že Smithové ) potkal jsem rozčilenou Evansovou. Na okamžik jsme se od té EX (jak jsme ji nazval už předem) vzdálil.

"Blacku! Ty podvodníku, podrazáku….a…" hubovala Lily.

"Co je?"

"Chantal mi sice s tou svou Miu Miu dala pokoj, ale ten Potter!"

"Miu Miu, Potter?" nechápal jsem.

"Vyslovuješ to špatně!" opravila mě, "Miuuu Miuu," řekla a pohodila vlasama (chtěla být důležitá…ccc…na to jsme tu přece JÁ)!

"Co se s Jamesem?"

"To já nevím…už od prváku je divnej, ale dneska. Když jsme byli venku sundal si bundu, abych prý nemusela šlápnout do louže. Pak mi donesl čokoládu, řekl, že mám hezký oči… Blacku, vždyť Potter nikdy o mých očích nemluvil!" hysterčina (potrhle zamilovaná) Evansová.

"Klid, vše se dá do pořádku…"

"To už bych si vzala radši na krk tebe! S tebou by to šlo alespoň rychle!" řekla a protočila očima.

"No jo furt!" zanadával jsem, "Teďka dvě hodiny seděl a maloval na sklo srdíčka. Není v tom nápoj lásky?"

"Blacku, ty jsi mu podstrčil nápoj lásky…."

"Ne, já myslel, že ty?" dodal jsme s úsměvem (málem mě praštila něčím co vypadalo jako…moment Evansová nosí kabelku?).

"To se vyřeší. Když ne, tak máš jednoho milence na krku…"

"Blacku!" křikla, "Chci jen tebe…" dodala (samozřejmě, že řekla i mou hlavu na stříbrným podnose, ale to deníčku nemusíš vědět).

Jen co jsem se otočil zpět k Smithové (koho pro bůh nevidím).

"Chantal?" (heh to je trio, Chantal a Smithová, dvě růžovky a Rab, fakt mu ty spoďáry musím koupit).

Jmenovaná (piiiipka) si mě samozřejmě ani nevšimla, poněvadž právě Smithová vyslovila Miuuu Miuu. Díky Evansová to umím i já vyslovit- heč!

Konečně mě ragistuje (heh všiml jsme si, že má pěkný kozy, ne Chanla ale ta druhá…zase nwn jméno)

P.S. naučit se jméno EX

Tentokrát jsem fakt na rozpacích. Jaké zvíře mám radši kozu nebo koně? Fakt nevím. Chantal si to někam namířila, co to jen je? A co…co dělá EXIN jazyk v mém krku? Vrrr rabe ty to schytáš, beztak za to může tvůj zadek! Ale co tooo….

"To je podprda?" otážu se a podívám se na strop.

"Ooouu," vypadne z ní (při čemž málem dostanu infarkt…kozy vedou 1:0).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama