Okolo RPG

29. prosince 2009 v 18:34

RPG - lycans academy
Historie academie

Lykanská akademie byla založena 21. 4. 1666 Fjodorem I. Ivanovičem, ale idea lykanské školní docházky se objevila již u Ivana Hrozného (cca. 1408), který však náhle umírá, a tak nestačí své myšlenky dokončit.
Jak již bylo řečeno jeho nápad převzal jeho syn Fjodor I., který na místě otcova skonu položil základní kámen v roce 1666. Základní prvky renesančního stylu, ve kterém bylo sídlo postaveno,však i přes mnohočetné rekonstrukce zůstávají dodnes.

Zajímavé je, že se lykanské sídlo nachází na rozhrají Evropy a Asie v pohoří Ural, kde kdysi slavný Ivan Hrozný, známý též jako Romulus, zemřel za záhadných okolností (existuje mnoho dohadů o jeho "neobjasněné smrti"). Tradiční Ruský postoj k studentům se zde však nezapře- tradice a zvyky se dochovaly dodnes.

Fjodor I. však nevěřil v úspěch akademie, ale i přesto ji kvůli památce svého otce nechal založit. Kvůli nedostatku financí se vydal do Německa, kde se pár let urkýval a prorazil až jako Kristián Augustus, znám též jako otec Kateřiny II. Veliké, která se po několika letech vrátila se svými rodiči do Ruska, kde se ujala vlády, poněvadž její otec byl zabit milencem své manželky, kterého později Kateřina nechala zabít.

Kateřina II. Veliká se okamžitě po smrti otce ocitá na trůně a přebírá otcovi idee, i když je později prohlášena za kacíčku, poněvadž se spojila s upíry (Napoleonem), ale i přesto s Petrem III. splodila potomka.

Po její smrti akademie upadá a Petr III. se snaží o její vylepšení, ale je zabit svým synem Kainem Petrem I., který hrdě pomstil svoji matku. Veřejně popřel její vztah s upírem a v roce 1805 se rozhodl vzdát se trůnu. Od té doby se věnuje zvelebování akademie, což se mu průběžně daří. Zůstává ředitelem až dodnes, při čemž získal již mnoho ocenění, díky kterým se stala lykanská akademie v Rusku elitou mezi lykanskými akademiemi na světě.

Lykanská akademie má čtyři koleje, rozdělené podle pravidel smečky - alfa a bety, do níž patří vlci, gama a delta, do níž patří vlčice.


Na veškeré potřeby a připomínky používejte
Hlavní e-mail: lycans.academy@gmail.comVlastní názor: Sama jsem si zkusila zahrát toto RPG a musím ho jedině doporučit. Určitě je to něco jiného, než na co jste zvyklí. Vím, že je na netu hodně upírských škol. Ale toto RPG je opravdu skvostné. Určitě si stojí za to zahrát - 92%

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 miselka miselka | Web | 23. listopadu 2010 v 19:14 | Reagovat

nepoznám :-(

2 Beltrix Beltrix | Web | 29. ledna 2011 v 14:45 | Reagovat

Neznám tuto akademii.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama