Noc plná vášní

29. prosince 2009 v 18:22
Autorka: Elizabeth Greenová
Datum: 2007
Stav: Na přání

"James, James…JAMES," ozývalo se přes celou společenskou místnost. Právě totiž Nebelvíru porazil Zmijozel. A jen díky Jamesovi, který v čas chytil zlatonku. Všichni se bavili, veselili a pili.
"Lily, pojď. Kluci na nás mávají ať jdeme oslavovat s nimi," řekla jsem Lily a táhla jsem ji za rukáv hábitu.
"Ale jen s podmínkou, že si se mnou zatančíš. ŠKYT. A to pořádně. ŠKYT," řekla lily.
"Tak jo, ale už pojď."
"Ahoj kluci," pozdravila jsem Jamese, Siriuse a Remuse.
"Čau holky," pozdravil pohotově Sirius.
Zatáhla jsem Jamese k sobě a zašeptala mu do ucha: "Tak tady máš šanci ode mě. Vím, že máš Lily rád, ale jestli jí něco provedeš tak jsi mrtvej, rozumíš," otázala jsem se.
"Jasně," odpověděl rychle James a dal mi pusu na tvář.
James chytil Lily kolem pasu a chtěl si ji dovést, když v tom Lily začala: "Viky, ale ty jsi mi slíbila, že si spolu zatančíme. Tohle jsme si nedomluvili. ŠKYT," řekla trošku naštvaným tónem Lily a pak mě chytila a táhla na parket. Jen jsem se omluvně usmála na Jamese.
Na parketu nikdo nebyl. V celé společenské místnosti vlastně už byli jen kluci a oni.
"No tak Viky, slíbila jsi to," začala opilá Lily a já se na ni vyčítavým pohledem podívala.
Lily zesílila hudbu a začala tancovat. Byl to pořádný odvaz. Všichni na Lil koukali jako na zjevení. Já jsem se po chvíli přidala a to koukali ještě víc. Dvě premiantky třídy tančily jako nějaké lehké holky.
James na ně koukal s otevřenou pusou. Sirius zase, že by si dal říct a klidně by se přidal a Remus seděl v koutě u krbu a stále popíjel svoji první sklenici whisky.
Po pěti minutách, kdy už jsme se s Lil pořádně rozjeli to teprve začalo. Měly jsme obě už napito a to byla jízda. Lil si začala sundávat svoji kravatu a po chvíli ji hodila po Jamesovi. Zato já jsem začala teprve skutečně tančit. Olízla jsem si pravou ruku a pak s ní jela pomalu kolem prsou a pak se svému podbřišku. Lil mezi tím už na parketu stála bez košile. Já se přemístila k sedícímu Remusovi, kterého má přítomnost znervóznila. Začala jsem kolem něj tančit tak svůdně. Svůj rituál jsem prováděla ještě několik minut a pak můj jazyk začal prozkoumávat jeho krk.
"Kluci," zakřičel James, aby přehlučil hudbu "jdu odnést Lil s sobě, vypila toho opravdu dost. Vy se postarejte o Viktorii," řekl a odešel do klučících pokojů.
Sirius se prosebně podíval na Remuse a ten jen kývl. Pak se odebral do ložnice a už z ní nevylez.
Mezi tím jsem začala Remusovi sundávat kravatu. Udělala jsem mu na krku pořádný cucflek, až vykřikl bolestí.
"Tak Viky, jdeme spinkat," zaznělo od Remuse.
"Ale já ještě nechci spinkat," řekla jsem s andělskou tváří a pak jsem si sundala i podprsenku. Stála jsem před Remusem jen ve školní sukni.
"Viktorie," vykřikl zaskočeně Remus.
"Ano," odpověděla jsem mu a přistoupila jsem k němu blíž. Posadila jsem se do jeho klína a začala jsem ho znovu líbat. Nebránil se. Pak jsem pomalu přejela k jeho kalhotám. Ucítila jsem v ní tvrdou bouli. V té chvíli se již Remus neudržel a začal mi polibky oplácet. Sundala jsem si poslední kousek oblečení, který na mě zbyl a on mě následoval. Opřela jsem se o dřevěný stůl u krbu a on se na mě přitiskl. Již jsme byli oba nazí a naše těla splynula. Byla jsem ohromena Remusem a jeho dravým sexem. Byla to něco neuvěřitelného a tak překrásného. Za několik minut jsme oba dospěli k vyvrcholené a orgasmu. Vzal mě do náručí a odnesl mě i s mým oblečením do mého primuského pokoje. Zde mě položil na velkou postel a naše těla se opět spojila. Celou noc jsme probděli a prožívali neopakovatelné chvilky lásky.
Po několika hodinách spánku jsem se zbudila se strašnými bolestmi hlavy. Oba jsme věděli, co se včera stalo a oba jsem to chtěli. Nikdo nic neříkal. Rozuměli jsme si beze slov. Než jsme společně odešli na snídani, tak jsme si ještě dali společnou ranní sprchu. Ani jeden z nás toho večera nelitoval.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Teri Teri | 26. února 2010 v 23:58 | Reagovat

Skvělá ;)

2 Moony Moony | Web | 3. března 2010 v 21:37 | Reagovat

xD bomba:-) přímo atomovka:-)

3 chillychilly chillychilly | 1. června 2010 v 15:10 | Reagovat

potěšila jsi mě, mám postavu Remuse strašně ráda a líbí se mi, že jsi z něj neudělala "slušňáka" úplně ve všem :D

4 paní archivová paní archivová | Web | 4. prosince 2010 v 6:59 | Reagovat

hmm, Remus.. .)

5 Beltrix Beltrix | Web | 29. ledna 2011 v 14:37 | Reagovat

super ;)

6 Koki Koki | 14. listopadu 2011 v 18:09 | Reagovat

Remus se nezdá. Skvělá povídka.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama